Bakırköy - Taksim - Kadıköy
0535 859 01 11

Academy of Fine Arts (Munich)

westminster-thegem-blog-default

1808’de kurulan Akademie der Bildenden Künste München (Güzel Sanatlar Akademisi, Münih) Münih’in büyük şehrinde Bavyera kentinde yer alan kar amacı gütmeyen bir kamu yüksek öğrenim kurumudur. Akademie der Bildenden Künste München (ADBK), Bayerisches Staatsministerium für Bildung und Kultus, Wissenschaft und Kunst (Bavyera Eyaleti Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Bilim ve Sanat Bakanlığı) tarafından resmi olarak akredite edilmiş / onaylanmıştır; çok küçük bir öğrenci kitlesidir (500-999 öğrenci Coeducational high education kurum.

Akademie der Bildenden Künste München (ADBK), çeşitli alanlarda resmi olarak tanınan yüksek öğrenim derecelerine yol açan kurslar ve programlar sunmaktadır. Bu 209 yaşında H.E. Kurumun giriş sınavlarına dayalı seçmeli bir kabul politikası vardır. Uluslararası öğrenciler kayıt için başvuruda bulunabilirler. ADBK ayrıca, kütüphane, yurtdışında eğitim ve değişim programları ile idari hizmetler de dahil olmak üzere öğrencilere çeşitli akademik ve akademik olmayan olanaklar ve hizmetler sunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Linke Tıklayabilirsiniz…

http://www.adbk.de/de/

Lisans (Undergraduate)

İç Mimarlık (Açık alan mimarlığı, Ürün Tasarım) (Interior Design (Open space architecture, Product Design)

Güzel Sanatlar (Heykel, Sahne ve Kostüm Tasarımı, Fotoğrafçılık, Cam Sanatı, Mücevher Tasarımı, Grafik, Seramik, Resim) (Fine Arts (Sculpture, Stage and Costume Design, Photography, Glass Art, Jewelery Design, Graphics, Ceramics, Painting)

Yüksek Lisans (Graduate)

Mimarlık ve Sanat (Architecture and Art)

Görsel Sanatlar ve Terapi (Visual Arts and Therapy)

İç Mimarlık (Interior Design)

Başvuru Şartları

  • Portfolyo
  • Transkript (Lise Diploması/üniversite diploması)
  • Dil Skoru iyi derecede Almanca
  • Referans Mektubu
  • Motivasyon Mektubu
  • Pasaport/Vize
WhatsApp WhatsApp'tan Yazın