İNARTS YURDIŞI ve YURTİÇİ SANAT OKULLARI FUARI

DÜNYANIN EN İYİ SANAT VE TASARIM ÜNİVERSİTELERİ İLE TANIŞIN

INARTS,, tüm dünyanın en prestijli sanat ve tasarım okullarını, üniversitelerin güzel sanatlar ve iletişim fakültelerini, sanat ve tasarım eğitimlerine ilgi duyan ögrenci ve genç profesyonellerle bulusturan eşsiz bir platformdur.

SANAT ve TASARIM Eğitimleri, son yıllarda tüm dünyada hızla büyüyen bir ilgi ve talebe sahiptir. Ülkemizde düzenlenen eğitim fuarları ve üniversite tanışma toplantıları ise çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Bu sebeple INARTS, genel eğilim doğrultusunda üniversitelerin güzel sanatlar ve iletişim fakülteleri ile sanat ve tasarım eğitimleri veren kurumları biraraya getirir ve Türk öğrencileri ile buluşturur.

INARTS, sanat egitimleri dünyasında sinerji yaratacak büyük bir etkinlik olarak tanıtılmaktadır.

Çeşitli basın kuruluşlarının,özel kurum ve kuruluşların sponsorluğunda, çok geniş kapsamlı bir medya tanıtımı ile planlanan INARTS, billboard, afiş, poster, megalight vb. gibi çesitli outdoor çalışmaları, hedef kitleye yönelik internet reklamları, televizyon ve radyo reklamları ile tanıtılarak, uzun vadeli PR çalışmaları ile desteklenmektedir.

INARTS, katılımcı okulların profillerini, INARTS web sitesinde yayınlayarak okullara kapsamlı destek verir.

Türkiye ve yurtdışından çeşitli üniversite, lise, akademi ve kursların katılımıyla gerçekleşen tanıtım organizasyonlarımız, dünyanın en iyi sanat ve tasarım eğitimi kurumlarını biraraya getirerek Türk öğrencisi ile buluşturur.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın…

WhatsApp WhatsApp'tan Yazın